web_marketakopcilova_logo

V podnikatelském prostředí se pohybuji od roku 2009. Mám obchodní franšízu německého výrobce vysoce hodnotných potravinových doplňků, kosmetiky – společnosti LR Health & Beauty. Do spolupráce jsem vstupovala s vizí uzdravit se, něco se naučit a vydělat si peníze navíc k výplatě.

Byla to doba těžká, složitá, doba ekonomické krize. Doba, kdy se hovořilo o propouštění, zdražování, plné zprávy byly krachujících společností. V tehdejším zaměstnání jsem viděla nárůst daňových dlužníků. A tak jsem si přála mít dva zdroje příjmu. Tolik jsem to chtěla. Můj strach o živobytí byl hnacím motorem a tehdejší vize spočívaly ve vytváření jakési větší hmotné jistoty.

Nevěděla jsem, jak se to dělá, ale byla jsem ochotná se učit. Investovat do vzdělávání, jezdit za informacemi. Chtěla jsem se změnit. Byla jsem ochotná čelit výsměchu, nedůvěře a vydržet. SNILA jsem o tom, jak lidem bude Aloe Vera zlepšovat cukrovku, klouby, žaludeční vředy. Snila jsem o tom, že pomohu lidem svou cestou vydělat peníze navíc k tomu co mají. Snila jsem o malém autě. Moje sny byly vždy praktické a racionální, s nohama na zemi. Od těchto prvotních vizí uplynulo hodně let a staly se takové situace, o kterých jsem opravdu nesnila, že by se mi mohly přihodit.
Beze snů to nejde. Můžeš snít o dovolených, domě, autě, free životním stylu. Každý sní v jiné době v jiných podmínkách, sny se mění tak, jako priority. Aktuálně ukončuji 7 letou mateřskou. Vím, nevypadá to tak, ale byla to mateřská. Potřebovala jsem to „zastavit“, dozrát, vidět hlavní smysl života a konat moudře.